درباره ما

ما گروهي هستيم عاشق بدنسازي و تناسب اندام که تجربه بيش از يک دهه فعاليت حرفه اي خود را با تکنولوژي درآميختيم تا با تاسيس سامانه سفارش آنلاين مکمل هاي ورزشي با نام suppsme.com بتوانيم سفارشات شما عزيزان را تهيه و به همراه يک لبخند خدمتتان تحويل دهيم، در هر کجاي ايران که شما از ما بخواهيد.

احتمالا هميشه با اين مشکل مواجه بوده ايد که براي تهيه مکمل ها و محصولات تناسب اندام به تعداد زيادي داروخانه مراجعه کنيد و يا حتي از دوستانتان در شهرهاي ديگر نيز کمک بگيريد و در آخر هم مکمل مورد نظر را پيدا نکنيد. اينکه هميشه ترس تمام شدن مکمل و عدم امکان تهيه مجدد را داشته باشيد باعث ميشود که کمتر از حد توصيه شده توسط مربي از مکمل استفاده کنيد و واضح است که نتيجه دلخواه را هم نخواهيد گرفت. ساپس مي با برنامه ريزي بسيار دقيق، تنوع بالائي از مکمل هاي ورزشي، تغذيه اي و کاهش وزن را مورد تحليل قرار داده و شما ميتوانيد با خيال راحت و پيش از ثبت سفارش، اطلاعات محصولات مورد نظر را مطالعه کرده و با اطمينان به ساپس مي سفارش دهيد. با اين کار، شما نيز جزء آن دسته از مردم ميشويد که سبک زندگي مدرن را انتخاب کرده و بجاي اتلاف وقت براي خريد يک محصول، با تمرکز به ورزش و حفظ زيبايي و تناسب اندام مي پردازيد.

 

 

دقت داشته باشيد که ما فروشنده محصولات عرضه شده در ساپس مي نيستيم بلکه روش کار ما بدين گونه است که پس از اينکه شما عزيزان سفارش خود را ثبت کرديد، ما به نمايندگي از شما به داروخانه مراجعه کرده، محصولات سفارش داده شده را تهيه و پس از بسته بندي، فرايند ارسال را بگونه اي مديريت ميکنيم تا سفارشات در زماني کوتاه به شما تحويل گردند. در واقع سايت ساپس مي،  ارائه کننده خدمات مديريت خريد و ارسال سفارشات شما عزيزان مي باشد.

هدف ما اين است که شما فقط و فقط به رعايت برنامه تمريني و سلامتي خود فکر کنيد و هيچ دغدغه اي براي تامين مکمل هاي اصلي و باکيفيت نداشته باشيد.