روش‌های پرداخت

 

نکات

۱- به کاربران محترم توصیه میگردد جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت پرداخت اینترنتی انجام دهند.

۲- براي سفارشاتي مبلغ آنها بیش از سيصد هزارتومان باشد، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسويه حساب صورت گيرد.

۳- در صورتی که هزینه سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، ملزم به ارائه مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی ميباشد.

۱- پرداخت اینترنتی

کاربران ساپس مي می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت اینترنتی مسبب ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامک يا ايميل مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می شود و ديگر نیازی نيست تا کاربر با ساپس مي تماس بگيرد و سفارش به صورت خودکار وارد مرحله پردازش می‏‌گردد.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، ملزم به ارائه مدرک شناسایی معتبر ميباشد.

   – چگونگه پرداخت خود را بصورت اینترنتی انجام دهيم؟

کاربران محترم سایت ساپس مي می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید:

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت که بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما براي استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، متفاوت است.

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2

CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

۴- تاریخ انقضاء

تاریخ انقضاء کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.

اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضاء کارت استفاده کنید.

۲- پرداخت در محل تحویل 

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، ساپس مي این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس ساپس مي باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند.

نکته اينکه براي سفارشاتي که ارزش آنها بیش از سيصد هزارتومان باشد، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تصفیه حساب صورت گيرد و امکان انتخاب روش پرداخت در محل تحويل وجود ندارد.

 – پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش ساپس مي دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، کاربران می‌توانند هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند تا نيازي به پول نقد نداشته باشند.